Економіка

У платіжному дорученні не допускаються пробіли між словами та службовими знаками

Спеціалісти Голосіївської ДПІ нагадують про новий порядок заповнення платіжок по податках та митних платежах

 З 26 листопада 2013 року при заповненні платіжних доручень необхідно керуватись порядком заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, який затверджено наказом Міндоходів від 22.10.2013 р. № 609.

Читайте також:  Новий уряд має домовитись з МВФ про зниження тарифів, - Юлія Тимошенко

 Нагадаємо, що порядок регламентує заповнення поля „Призначення платежу” у платіжному дорученні на сплату податків/зборів, ЄСВ, митних платежів та інших випадках.

 Варто підкреслити, що сплата за кожним видом платежу та за кожним кодом виду сплати має оформлення окремим документом на переказ.

 Слід звернути увагу, що при заповненні полів не допускається пропуски (пробіли) між словами та службовими знаками. Адже будь-який пробіл може трактуватися як заповнення з порушенням. В такому випадку документ на переказ приймається до виконання, але при цьому гроші автоматично зараховуються в якості сплати податків, зборів, ЄСВ (код 101), незалежно від коду, зазначеного в платіжці.

Читайте також:  Володимир Гройсман наказав міністрам готувати інформацію наступним керівникам про ситуацію в державі

 Детальніше ознайомитись з порядком заповнення документів та списками кодів видів сплати можна на веб – порталі Міндоходів за посиланням http://minrd.gov.ua/diyalnist-/zakonodavstvo-pro-diyalnis/nakazi-pro-diyalnist/62901.html.

 Отримати консультацію із зазначеного питання можна у Центрі обслуговування платників за адресою: м. Київ, вул. Жилянська 23.

 За матеріалами: ДПІ у Голосіївському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Читайте також:  У "Нафтогазі" прокоментували інформацію про пропозицію "Газпрому" щодо транзиту газу

Читайте також:

Коментувати