Політика

Петиція про звільнення Юлії Тимошенко на сайті Білого дому набрала вже більше 2,5 тисяч підписів

Нова петиція, що з’явилася на сайті Білого дому, продовжує набирати підписи. У цій петиції йдеться про прийняття законних заходів для звільнення колишнього прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко. Петиція про звільнення Юлії Тимошенко була оприлюднена 20 грудня і, повідомляється, що цей документ підтримали вже більше двох з половиною тисяч осіб.

Читайте також:  ДБР відмовилось розсекретити інформацію про справи Порошенка

 Для того щоб петиція була розглянута адміністрацією США, вона повинна набрати 100 тисяч голосів. Термін, до якого таку кількість голосів повинна набрати петиція про звільнення Юлії Тимошенко, – 19 січня 2014 року.

 Колишній прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко була засуджена до семи років позбавлення волі 11 жовтня 2011 року. Екс-прем’єра звинуватили в перевищенні повноважень під час підписання газових контрактів з Російською Федерацією в 2009 році. Юлія Тимошенко відбуває покарання у Качанівській колонії, проте в даний час екс-прем’єр проходить необхідний курс лікування в одній з лікарень міста Харкова.

Читайте також:  Росія може передати Україні полонених моряків до жовтня, - Полозов

 Напередодні вільнюського саміту «Східного партнерства» в українському парламенті робилися спроби розглянути законопроекти про надання ув’язненим можливості лікуватися за кордоном. Проте жоден із запропонованих проектів закону не отримав підтримки у парламентаріїв. 

 За матеріалами: УНН, Кorrespondent.net

Читайте також:

Коментувати