fbpx
Політика

Рівень життя представників опозиції і представників влади є однаковим – В. Макеєнко

Опозиція і влада живуть однаково і їздять на однакових машинах – В. Макеєнко

  Рівень життя представників української опозиції та представників української влади є однаковим за своєю соціальною складовою. Про це в коментарі журналістам в кулуарах парламенту розповів голова регламентного комітету Верховної Ради України Володимир Макеєнко, передає кореспондент УНН.

 “До людей, коли приїжджаєш, то вони говорять: Як ви всі нас дістали, які ж ви всі там однакові. І це правда. Вийдіть під парламент та подивіться, у які машини сідають представники Партії регіонів та у які представники опозиції. Автівки однакові, лише марки різні — БМВ, Мерседес, Ауді. Чимось декларації про доходи відрізняються? Чи ви бачили на Майдані когось бідного з політиків? Навіть тих, хто там не є депутатом, а в них лише дружини депутати”, — сказав В. Макеєнко.

Читайте також:  Закарпатська викладачка угорського інституту ім. Ф. Ракоці ІІ може потрапити до складу Європарламенту від партії "Фідес"

 Він підкреслив, що ніякої різниці в рівні життя між представниками опозиції та влади немає, і люди це бачать і розуміють. “Тому люди так і проголосували на парламентських довиборах 15 грудня 2013 року”, — сказав В. Макеєнко.

 Джерело: УНН

Читайте також: