fbpx
Політика

Віталій Кличко викликав президента України Віктора Януковича на ринг

В. Кличко викликав В. Януковича на ринг.

  Лідер партії “УДАР” Віталій Кличко викликав президента України Віктора Януковича на ринг. Про це він заявив, виступаючи зі сцени Майдану, передає УНН.

 "Я оголошую, що Янукович – мій персональний суперник. Я викликаю його на ринг!", – наголосив В. Кличко.

 “Я не продам і не залишу Майдан! Вихід з кризи – тільки дострокові вибори! Янукович на круглому столі сказав, що не боїться перезавантаження влади? Нехай доведе це в чесній боротьбі. На дострокових виборах!”, – наголосив Віталій Кличко.

Читайте також:  Орбан знайшов собі союзників в обличчі австрійських праворадикалів

 Він підкреслив, що чинна влада здає національні інтереси України, незалежність і перспективи кращого життя.

 “Що сьогодні у Москві напідписував Янукович? Він навіть прес-конференцію там скасував, щоб не розказувати журналістам про це! А український народ має право знати що і на яких умовах Янукович там наобіцяв!”, – відзначив лідер “УДАРу”.

Читайте також:  Чому Ватикан ігнорує доктрину про «священну війну» РПЦ та Кремля?

 Кличко зазначив, що за наявною інформацією Янукович використав країну як заставу.

 “З поінформованих джерел стало відомо, що він підписав кредитну угоду на 15 мільярдів доларів під заставу українського майна – стратегічних підприємств України: машинобудування, літакобудування, енергетичних підприємств. Не виключено, що й ГТС. Ми вимагаємо повної інформації про всі підписані документи. Україні не потрібна влада, яка так зневажає свій народ!”, – наголосив політик.

 Джерело: УНН

Читайте також: