fbpx
Політика

В. Янукович віддав українців у довічне кріпацтво Москві – О.Тягнибок

 О. Тягнибок: В. Янукович віддав українців у довічне кріпацтво Москві.

  Президент України Віктор Янукович підписав у Москві угоди, які йдуть усупереч національним інтересам нашої держави. Він за таємні подачки розбазарює держмайно і віддає українців у довічне кріпацтво Москві. Про це лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок сказав на віче на Майдані Незалежності, передає УНН.

Читайте також:  РПЦ надає релігійну підтримку війні проти України

 О.Тягнибок наголосив, що український президент мав би порушувати перед Кремлем питання про компенсацію українцям заощаджень із урахуванням інфляції, повернення Україні частини золотовалютного фонду СССР, а також однієї шістнадцятої Діамантового фонду СССР.

 “Янукович продав нас, погодившись взяти в кредит 15 мільярдів під державні гарантії, а це означає, що кожен із нас муситиме віддавати Росії борг Януковича.

Читайте також:  Антиросійські плакати та українські прапори і гасла: в словацькому Михайлівці зустрічали прем’єр-міністра України (ВІДЕО)

 Сьогодні він здав у ломбард агропромисловий комплекс, космічну, літако- і суднобудівну галузі. Отими московськими грошима він хоче латати дірки у бюджеті”, — наголосив політик.

 Джерело: УНН

Читайте також: