Політика

“Регіонали” заявляють, що Україна позбулася кабальних газових контрактів Ю. Тимошенко

Україна, нарешті, позбулася кабальних газових контрактів Ю. Тимошенко – ПР.

 Наполегливі і цілеспрямовані зусилля Президента України Віктора Януковича, Уряду України увінчалися успіхом – Україна, нарешті, позбулася кабальних газових контрактів Юілї Тимошенко, які спустошували державний бюджет. Про це йдеться у заяві Партії регіонів, передає УНН.

 “Партія регіонів високо оцінює стратегічні домовленості, досягнуті Президентом України Віктором Януковичем у ході візиту в Російську Федерацію, за підсумками шостого засідання Українсько-Російської міждержавної комісії — вважає укладені угоди важливим етапом у відновленні та подальшому розвитку дружніх і взаємовигідних відносин між Україною і Росією.

 Розглядаємо підписання стратегічно важливих для країни двосторонніх документів як безперечний успіх української дипломатії, закономірний результат виваженої та прагматичної зовнішньої політики Президента України В. Януковича”, — йдеться у заяві. У прес-службі наголосили, що “у вкрай непростих геополітичних умовах Глава держави підтвердив свою репутацію сильної і вольової людини, здатної успішно протистояти різного роду провокаціям і спробам політичного шантажу, досягати намічених цілей, захищати національні інтереси України.

Читайте також:  Створення transition books дає можливість продовження змін і спадковості урядових дій, - Володимир Гройсман

 Відновлення стратегічного партнерства з Російською Федерацією, зняття торгових обмежень несуть у собі значний потенціал для перспективного економічного зростання, є потужним стимулюючим фактором для успішного розвитку базових галузей національної економіки, реалізації масштабних спільних проектів у машинобудуванні, паливно-енергетичній, транспортній, авіаційно-космічній, військово-технічній сферах”.

 “Воістину доленосним можна вважати рішення про значне зниження вартості російського газу, що поставляється в Україну. Наполегливі і цілеспрямовані зусилля Президента України В. Януковича, Уряду України увінчалися успіхом — Україна, нарешті, позбулася кабальних газових контрактів Ю. Тимошенко, які спустошували державний бюджет, вимивали сотні мільярдів гривень із соціальної сфери, фактично знекровлювали перспективні соціальні проекти.

Читайте також:  Роман Безсмертний зробив заяву стосовно майбутнього Мінських переговорів

 Зниження ціни на газ дозволить практично реанімувати цілі галузі національної економіки, підвищити конкурентоспроможність вітчизняного товаровиробника, значно наростити експортний потенціал України”, — йдеться у заяві.

 Регіонали наголосили, що “передбачаючи чергові напади популістської і псевдопатріотичної істерії наших опонентів, хочемо в черговий раз з усією відповідальністю, чітко, по складах, заявити: при підписанні угод із Російською Федерацією українська сторона не здає національ ні інтереси, не здає національну газотранспортну систему, не пла-ну-є всту-па-ти у Мит-ний со-юз. “Україна залишається вірною своєму стратегічному євроінтеграційному курсу, докладає всіх необхідних зусиль для послідовного, безболісного для вітчизняного товаровиробника входження в загальноєвропейський торгово-економічний простір”, — зазначили у заяві.

 У прес-службі підкреслили, що головним зовнішньополітичним пріоритетом української влади завжди був і залишається захист національних інтересів, створення необхідних зовнішньополітичних, у тому числі інвестиційних умов і передумов для здійснення структурної модернізації національної економіки, підвищення конкурентоспроможності вітчизняної продукції, динамічного підвищення стандартів життя громадян України.

Читайте також:  У Росії назвали популізмом надання громадянства України росіянам

 “Успішно врегулювавши актуальні питання торгово-економічного співробітництва з Російською Федерацією, Україна значно посилить свої позиції в непростому переговорному процесі з ЄС, володітиме додатковими аргументами для послідовного відстоювання своїх національних інтересів. Настійно закликаємо опозиціонерів не спекулювати на євроінтеграційній тематиці, не займатися пошуком „зрадніків“ і „ворогів народу“ — не провокувати своїми істеричними заявами громадянське протистояння, не проводити в суспільстві нові лінії розколу, виходячи з зовнішньополітичних симпатій громадян України”, — йдеться у заяві.

 Регіонали також запевнили, що зовнішньополітичний курс країни не може визначатися майданними речівками, міжнародний рейтинг України не може порівнюватися з висотою зведених на Майдані барикад.

 Джерело: УНН

Читайте також:

Коментувати