Економіка

Обираємо найзручніший варіант подання звітності з ЄСВ!

   ДПІ у Шевченківському районі ГУ Міндоходів у м. Києві нагадує, що для подання звітності з ЄСВ законодавством передбачено лише 2 варіанти: або платник надсилає звіт в електронному вигляді на єдину адресу Інформаційного порталу Міністерства доходів і зборів, або ж подає особисто, завітавши у Центр обслуговування платників за місцем податкового обліку.

Читайте також:  Андрій Коболєв відповів на критику Гройсмана стосовно персональної відповідальності за проходження опалювального сезону

 Будьте уважні! Звітність із єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, яка надіслана до податкової інспекції поштою, не вважається поданою!

 Разом з тим, формат електронного звітування з єдиного внеску – зручний та вигідний, адже економить час та кошти страхувальника. Для онлайн-звітування платникам необхідно завантажити з Інтернет – ресурсів відповідне програмне забезпечення та безкоштовно отримати електронний цифровий підпис у пунктах реєстрації користувачів. Зокрема в Центрі обслуговування платників ДПІ у Шевченківському районі ГУ Міндоходів у м. Києві (адреса: пров. Політехнічний, 5А) посилений сертифікат електронного цифрового підпису можна отримати у кабінеті №7.

Читайте також:  Юлія Тимошенко: Підвищення зарплат і пенсій та зниження тарифів – перші кроки нового прем’єра

  За матеріалами: ДПІ у Шевченківському районі ГУ Міндоходів м. Києві

Читайте також:

Коментувати