Економіка

Для добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування потрібно укласти відповідний договір!

  ДПІ у Шевченківському районі ГУ Міндоходів у м. Києві повідомляє, що статтею 10 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» визначено коло платників, які мають право на добровільну сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Читайте також:  Володимир Гройсман зробив заяву стосовно держборгу України

 Такі платники подають до органу доходів і зборів за місцем проживання відповідну заяву в порядку та за формою встановленою Міндоходів України, за погодженням з Пенсійним фондом та фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування.

 Орган доходів і зборів, що отримав заяву про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, має право перевіряти викладені в заяві відомості та вимагати від особи, яка подала заяву, документи, що підтверджують зазначені відомості.

Читайте також:  «Нафтогаз» накопичив 15,09 млрд кубометрів газу у підземні сховища

 З особою, яка подала заяву про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, органом доходів і зборів укладається договір про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до типового договору.

 Платники єдиного внеску беруть добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування протягом строку, визначеного в договорі про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, але не менше одного року.

Читайте також:  Стало відомо, хто з 1 липня в Україні буде отримувати більшу пенсію

  За матеріалами: ДПІ у Шевченківському районі ГУ Міндоходів м. Києві

Читайте також:

Коментувати