fbpx
Політика

Кличко відвідав Антимайдан

 Лідер партії «УДАР» Віталій Кличко сьогодні, 17 грудня, вирішив відвідати Антимайдан, який як відомо, перемістився з Європейської площі в Маріїнський парк поруч з Верховною Радою України. Про це повідомила прес-служба партії «УДАР».

Під час свого візиту Віталій Кличко поспілкувався з деякими з учасників мітингу на підтримку президента України Віктора Януковича і поцікавився у них, звідки і для чого вони приїхали. Крім того, подискутував політик і щодо переваг європейської інтеграції, за яку так активно виступає опозиція і багато учасників Євромайдану.

Читайте також:  Закарпатська викладачка угорського інституту ім. Ф. Ракоці ІІ може потрапити до складу Європарламенту від партії "Фідес"

Примітно, що багато учасників Антимайдану фотографувалися з Віталієм Кличком, просили автографи і навіть скандували: «Кличко, Кличко!».

Наскільки відомо, це вже далеко не перший раз, коли представники опозиційних сил відвідують Антимайдан, в той час як представники Партії регіонів рідкісні гості на Євромайдані.

Читайте також: