fbpx
Політика

На мітингу Партії регіонів присутні до тисячі активістів

 Сьогодні, 16 грудня, триває мітинг Партії регіонів, який проходить в Маріїнському парку української столиці. На сцені, яка встановлена ​​на площі Конституції, періодично виступають політики і чиновники, які підтримують президента і Кабінет міністрів.

При цьому наголошується, що деякі активісти знаходяться біля сцени, а інші розосереджені по Маріїнському парку. У загальній складності, на мітингу перебуває до тисячі осіб.

Читайте також:  Закарпатська викладачка угорського інституту ім. Ф. Ракоці ІІ може потрапити до складу Європарламенту від партії "Фідес"

Слід зауважити, що урядовий квартал також залишається перекритим. Наприклад, добратися з Арсенальної до Будинку уряду не представляється можливим, оскільки вулиця перекрита декількома самоскидами.

Крім того, правоохоронці перекрили прохід до сходів, які ведуть з Маріїнського парку на вулицю Грушевського біля Верховної Ради.

Читайте також:  Антиросійські плакати та українські прапори і гасла: в словацькому Михайлівці зустрічали прем’єр-міністра України (ВІДЕО)

За матеріалами: Інтерфакс-Україна

Читайте також: