Економіка

За 11 місяців поточного року Голосіївським СГД відшкодовано близько 110 млн. грн. ПДВ

За 11 місяців поточного року Голосіївським СГД відшкодовано близько 110 млн. грн. ПДВ Близько 19% ПДВ відшкодовано в автоматичному режимі.

 Наразі у Голосіївському районі налічується 10 підприємств, які отримують відшкодування ПДВ «автоматом». За 11 місяців 2013 року їм повернуто з бюджету більше 20 млн. грн. У той час, коли загальна сума автоматичного відшкодування ПДВ за аналогічний період 2012 року становить 18 млн. грн.

Читайте також:  "Нафтогаз" хоче стягнути з Росії понад 5 мільярдів доларів за захоплені активи у Криму

 Це саме ті підприємства, котрі відповідають вимогам, які передбачені статтею 200 Податкового кодексу України. А саме: відсутність податкового боргу, відсутність процедури банкрутства у судовому порядку, середній рівень заробітної плати на підприємстві у два з половиною рази перевищує мінімальний встановлений законодавством рівень, чисельність працюючих перевищує 20 найманих осіб, а підприємство знаходиться за місцем реєстрації.

Читайте також:  Газ для населення у серпні має ще подешевшати на 265 грн

 Спеціалісти ДПІ у Голосіївському районі нагадують, що з 1 січня 2014 року прискорюється процедура автоматичного відшкодування ПДВ для платників з позитивною історією. Для них термін камеральної перевірки, яка входить в процедуру відшкодування ПДВ, буде скорочений з 20 до 5 днів.

 Вважаються такими, що мають позитивну податкову історію ті платники ПДВ, які протягом попередніх 36 послідовних місяців відповідають критеріям, які затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 25 січня 2012 р. N 73.

Читайте також:  "Нафтогаз" попередив про ризик зриву опалювального сезону в Одесі

  За матеріалами: ДПІ у Голосіївському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Читайте також:

Коментувати