Політика

Ситуація в країні продовжує загострюватися – син Януковича

 Син президента України, Віктор Вікторович Янукович, звернув увагу на те, що ситуація в країні поступово продовжує загострюватися і деякі політики, як він вважає, як і раніше не розуміють, що через це страждає економіка України.

За його словами, на сьогоднішній день Київ уже втратив через організацію Євромайдана кілька десятків мільйонів гривень.

Читайте також:  Раптовий візит Петра Порошенка в ДБР: «Європейська Солідарність» оприлюднила заяву

«І мене щиро обурює, що основний ризик лягає на плечі промислових областей, які забезпечують життєдіяльність всієї країни», – написав він у Facebook.

При цьому Янукович молодший зазначив, що це відіб’ється на рівні доходу кожного українця і дане питання, на його думку, абсолютно не хвилює політиків, які стоять за Євромайданом.

Читайте також:  Роман Безсмертний зробив заяву стосовно майбутнього Мінських переговорів

«З однієї простої причини: вони діють в рамках вседозволеності, власних амбіцій, а не в межах відповідальності та європейських цінностей», – додав політик.

Він також підкреслив, що людям слід нарешті усвідомити, що ніякі інші держави або союзи не подбають краще про майбутнє українських громадян, ніж вони самі, і тому він закликав усіх діяти обдумано і самостійно шукати шлях виходу з кризи, не піддаючись при цьому на провокації і помилкові гасла.

Читайте також:  Представниця МЗС РФ Марія Захарова несподівано подякувала Україні

Читайте також:

Коментувати