fbpx
Політика

Прокуратура хоче затримати Андрія Лозового – Ляшко

 Народний депутат України Олег Ляшко повідомив про те, що чесні офіцери попередили його про те, що прокуратура має намір затримати Андрія Лозового, який балотується в депутати від Радикальної партії на одному з округів.

За словами Ляшка, в прокуратурі вважають, що Лозовій є одним з організаторів блокування спецпідрозділу «Тигр» у Василькові.

Читайте також:  Антиросійські плакати та українські прапори і гасла: в словацькому Михайлівці зустрічали прем’єр-міністра України (ВІДЕО)

«Тоді Лозовий разом з десятками васильківців в буквальному сенсі ліг перед машинами карателів, яких влада кинула проти Євромайдану», – нагадав депутат.

Посилаючись на свої джерела, Ляшко повідомив, що влада поставила завдання затримати Лозового вже сьогодні – 13 грудня. При цьому він звернув увагу на те, що про цю провокацію стало відомо відразу після того, як партії «Батьківщина», «УДАР» і «Свобода» оголосили про підтримку Лозового як єдиного кандидата від опозиції в 94 -му окрузі.

Читайте також:  На Закарпатті відбулась робоча зустріч віцепрем'єр-міністрів України та Словаччини: про що домовились чиновники

«Я обіцяю, що ми знайдемо сили захистити нашого Андрія від цієї падалі. Слава Україні!», – написав Олег Ляшко.

Читайте також: