fbpx
Політика

В. Путін буде уникати військового втручання в Україну – С. Таран

В. Путін не вводитиме армію в Україну через страх перед ЄС – експерт.

  В. Путін не вводитиме армію в Україну через страх перед ЄС – експерт.

 Економіка Росії значною мірою залежна від Заходу, тому Президент Росії Володимир Путін уникатиме кроків, які б могли призвести до конфлікту з ЄС, зокрема не буде застосовувати військового втручання в Україну. Про це на прес-конференції сказав директор Міжнародного інституту демпартії Сергій Таран, передає кореспондент УНН.

Читайте також:  Хустська єпархія УПЦ (МП) прославляє патріарха РПЦ Кіріла Гундяєва, а Мукачівська єпархія УПЦ (МП) засуджує

 “Чи дійде до втручання російської армії? Я не думаю, що це можливо, тому що це спричинить дуже серйозний конфлікт Путіна із Заходом”, – зазначив експерт.

 С. Таран нагадав, що В.Путін меншою мірою, але залежить від Заходу. Зокрема, як пояснив експерт, російська економіка не модернізована і великою мірою залежить від того, скільки грошей отримує “Газпром”.

Читайте також:  Закарпатська викладачка угорського інституту ім. Ф. Ракоці ІІ може потрапити до складу Європарламенту від партії "Фідес"

 “Якщо раптом відбудеться серйозний конфлікт Путіна із Заходом, він втратить джерело надходжень до бюджету. Тому я не думаю, що дійде до армії чи військового втручання Росії в Україну”, – сказав він.

 Водночас С. Таран зазначив, що є і буде втручання Росії в Україну на рівні спецслужб.

 Джерело: УНН

Читайте також: