Політика

В. Путін буде уникати військового втручання в Україну – С. Таран

В. Путін не вводитиме армію в Україну через страх перед ЄС – експерт.

  В. Путін не вводитиме армію в Україну через страх перед ЄС – експерт.

 Економіка Росії значною мірою залежна від Заходу, тому Президент Росії Володимир Путін уникатиме кроків, які б могли призвести до конфлікту з ЄС, зокрема не буде застосовувати військового втручання в Україну. Про це на прес-конференції сказав директор Міжнародного інституту демпартії Сергій Таран, передає кореспондент УНН.

Читайте також:  Тристороння контактна група по врегулюванню ситуації на Донбасі домовилася про перемир'я

 “Чи дійде до втручання російської армії? Я не думаю, що це можливо, тому що це спричинить дуже серйозний конфлікт Путіна із Заходом”, – зазначив експерт.

 С. Таран нагадав, що В.Путін меншою мірою, але залежить від Заходу. Зокрема, як пояснив експерт, російська економіка не модернізована і великою мірою залежить від того, скільки грошей отримує “Газпром”.

Читайте також:  Порошенко зустрівся з міністром з питань охорони навколишнього середовища, міністром у справах Єрусалима та спадщини Держави Ізраїль

 “Якщо раптом відбудеться серйозний конфлікт Путіна із Заходом, він втратить джерело надходжень до бюджету. Тому я не думаю, що дійде до армії чи військового втручання Росії в Україну”, – сказав він.

 Водночас С. Таран зазначив, що є і буде втручання Росії в Україну на рівні спецслужб.

Читайте також:  Україна і Грузія домовилися про посилення двосторонніх відносин

 Джерело: УНН

Рекомендовані матеріали:

Коментувати