Економіка

Погашення боргів з соцвиплат відкладено через протести в Києві – Азаров

  Повне погашення боргів з соцвиплат через протести відкладено до кінця року – Азаров.

Протести в Києві і тимчасове блокування уряду порушили графік погашення заборгованості з соціальних виплат і заробітних плат, стверджує прем’єр-міністр Микола Азаров.

"Графік погашення заборгованості доведеться переглянути", – сказав він, відкриваючи засідання Кабінету міністрів у Києві в середу.

Читайте також:  Нас цікавить питання водозабезпечення Донбасу і «режим тиші» під час жнив, – Геннадій Зубко

Він доручив першому віце-прем’єру Сергію Арбузову спільно з головами Мінфіну та Мінсоцполітики протягом тижня розробити новий графік, який дозволив би погасити цю заборгованість до кінця року.

Раніше передбачалося, що ці борги будуть повністю погашені до середини грудня.

Водночас опозиція відкидає звинувачення в тому, що блокування будівлі Кабміну заважає соціальним виплатам. Народний депутат, екс-міністр фінансів Віктор Пинзеник раніше відзначив, що всі робочі підрозділи Міністерства фінансів розташовані на вул. Межигірська на Подолі, а Державна казначейська служба – на вул. Бастіонна на Печерську далеко від будівлі Кабміну. На думку екс-міністра, дефіцит держбюджету-2013 може скласти до 100 млрд грн.

Читайте також:  "Я захищю ваші інвестиції": Володимир Зеленський запросив турецький бізнес до України

Як повідомлялося, залишки коштів на Єдиному казначейському рахунку (ЄКР) до початку листопада і грудня 2013 становили відповідно 0,4 млрд грн і 1,2 млрд грн, що є найнижчим рівнем з 2003 року.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна

Читайте також:

Коментувати