fbpx
Політика

Віктор Янукович висловив співчуття президенту ПАР у зв’язку зі смертю Нельсона Мандели

 В.Янукович висловив співчуття у зв’язку зі смертю Нельсона Мандели

 Президент України Віктор Янукович висловив співчуття президенту Південно-Африканської Республіки Джейкобу Зумі у зв’язку зі смертю Нельсона Мандели – про це повідомляє прес-служба президента, передає УНН.

 “Із великим сумом в Україні сприйняли звістку про смерть колишнього президента Південно-Африканської Республіки, видатного політичного діяча, лауреата Нобелівської премії миру Нельсона Мандели”, — йдеться у співчутті глави держави.

Читайте також:  Останній крок до світової війни: гітлерівська анексія Клайпеди (Мемеля)

 “Для багатьох поколінь він був взірцем сили духу, принциповості та твердості характеру”, — підкреслив Віктор Янукович.

 Президент висловив переконання, що ім’я Нельсона Мандели залишиться в історії символом самовідданого служіння своєму народу.

 За словами президента, в Україні віддають шану великому сину Африканського континенту, який завжди був вірним гуманістичним ідеалам, високим духовним цінностям, принципам демократії та справедливості.

Читайте також:  Антиросійські плакати та українські прапори і гасла: в словацькому Михайлівці зустрічали прем’єр-міністра України (ВІДЕО)

 “Поділяючи почуття скорботи у зв’язку з непоправною втратою, прошу передати щирі співчуття та слова підтримки рідним і близьким Нельсона Мандели, а також усьому народу Південно-Африканської Республіки”, — зазначив Віктор Янукович.

 Джерело: УНН

Читайте також: