Політика

У Партії регіонів заявляють, що Яценюк і Порошенко – політичні аферисти

Депутат від ПР: Яценюк і Порошенко – політичні аферисти

 Народний депутат Віталій Грушевський заявив, що Арсеній Яценюк та Петро Порошенко, які свого часу займали вищі посади в країні, нічого дорого не зробили для народу України й сьогодні не пропонують жодної економічної програми розвитку держави. Про це йдеться в заяві народного депутата від Партії регіонів В.Грушевського. На думку депутата, у лідерів опозиції є лише одна мета – особиста влада.

Читайте також:  Портнова покликали на допит у ГПУ

 "Своїми словами вони (Порошенко та Яценюк – Ред.) образили і принизили весь український народ. Вони політичні аферисти", – вважає нардеп В. Грушевський.

 На його думку, нинішні опозиційні вожді, які обдурили український народ у 2004, обдурять і в 2013. Водночас народний депутат закликає депутатів всіх рівнів – бути відповідальними перед українським народом, а також закликав всі інші країни "залишити Україну в спокої".

Читайте також:  Скасування заборони КПУ: Окружний адмінсуд Києва відкрив справу за позовом Петра Симоненка

 Як відомо, депутат Петро Порошенко намагався врегулювати вуличний конфлікт на Банковій. Згодом він подав заяву про скоєння злочину групою невідомих молодих осіб спортивної статури, так званими "тітушками", в кількості близько 100 осіб на вул. Банковій біля адміністрації президента.

 Водночас, прес-служба В.Медведчука розповсюдила заяву, в якій політик жорстко відреагував на звинувачення Арсенія Яценюка і заявив, що Яценюк за брехню відповість в суді.

Читайте також:  У ДБР підтвердили, що жодного кримінального провадження, де б фігурував Порошенко, не існує, - Петро Порошенко

 Нещодавно низка інтернет-видань розповсюдив заяву Яценюка, в якому він звинуватив Медведчука у силовому сценарії розгону Майдану.

 Джерело: УНН

Читайте також:

Коментувати