Політика

Рішення про відмову від підписання УА з ЄС – результат політичних домовленостей з РФ – О. Шнирков

 Рішення про відмову від підписання Угоди про асоціацію є результатом політичних домовленостей з РФ – експерт

 Рішення про вдову від підписання Угоди про асоціацію з ЄС на саміті у Вільнюсі є результатом політичних домовленостей з Російською Федерацією. Про це під час відео-конференції сказав заступник директора з наукових та міжнародних зв’язків, завідувач кафедри міжнародної економіки Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Шевченка Олександр Шнирков, передає кореспондент УНН.

Читайте також:  НАБУ відкрило кримінальне провадження проти Луценка

 За словами О.Шниркова, Україна не має економічних підстав для того, аби не підписувати Угоду про асоціацію. Крім того він відзначив, що і Росія не має економічного підґрунтя, аби заперечувати щодо підписання Україною Угоди з ЄС.

 “Значить виникає питання: якщо було прийнято рішення (про не підписання Угоди про асоціацію – ред.) за декілька днів до проведення саміту у Вільнюсі, то є інші фактори, які не знаходяться в економічній площині, вони знаходяться у сфері геополітики. І те рішення, яке було прийняте керівництвом нашої країни, має не економічний, а політичний характер”, – зауважив О. Шнирков.

Читайте також:  Справа про “хабар Богдану”: Кличко дав покази в НАБУ

 Експерт також нагадав, що перед цим відбулося кілька зустрічей між президентами України і Росії. Він відзначив, що результатом домовленості, які були досягнуті під час цих зустрічей, була чітка позиція Президента України, яка полягала у тому, щоб за жодних умов не підписувати Угода про асоціацію з ЄС.

Читайте також:  Роман Безсмертний зробив заяву стосовно майбутнього Мінських переговорів

 “Керівництво їхало (на саміт у Вільнюс – ред.) вже з рішенням за будь-яких обставин не підписувати Угоду, мова йшла про політичні домовленості”, – додав він.

 Джерело: УНН

Читайте також:

Коментувати