fbpx
Політика

Хотілося б від киян почути, де встановити ялинку – О. Попов

 О. Попов попросив киян підказати, де встановити головну новорічну ялинку

 О. Попов попросив киян підказати, де встановити головну новорічну ялинку.  Про це він сказав під час апаратної наради, передає кореспондент УНН.

 “Хотілося б від киян почути, де встановити ялинку. Проте вона точно не зможе бути такою високотехнологічною як у минулі роки”, — сказав О. Попов.

Читайте також:  Польській владі мішає УПА: при цьому в центрі Варшави стоїть пам'ятник рашисту та нацисту

 Нагадаємо, що минулорічна ялинка обійшлася бюджету у 3 млн гривень.

 Джерело: УНН

Читайте також: