fbpx
Політика

Яценюк дав Кабміну годину для того, щоб прибути в ВРУ

 Народні депутати спробували розглянути у Верховній Раді 3 грудня питання про відставку Кабінету міністрів, проте не змогли, так як прем’єр-міністр Микола Азаров та інші члени уряду не з’явилися до парламенту.

Лідер партії «Батьківщина» Арсеній Яценюк заявив, що конституційна процедура вимагає, щоб у Верховній Раді перебував прем’єр-міністр і тут звітував з трибуни парламенту.

У зв’язку з цим він звернувся до спікера Рибака з вимогою викликати Азарова до парламенту, щоб забезпечити процедуру розгляду даного питання.

Читайте також:  Вчора у центрі Будапешта десятки тисяч людей вийшли на акцію протесту проти уряду Віктора Орбана (ВІДЕО)

Яценюк підкреслив, що без присутності Азарова ця процедура незаконна.

«Ми даємо годину. Нехай сюди приїжджає Азаров зі своїм злочинним урядом», – заявив він.

Водночас депутат партії «Батьківщина» Олександр Турчинов зазначив, що для того, щоб дійти від Кабінету міністрів до Верховної Ради буде потрібно не більше 15 хвилин і тому також зажадав, щоб чиновники якнайшвидше з’явилися в парламент.

Читайте також:  На виборах президента у Словаччині переміг проросійський Петер Пеллегріні

У підсумку Володимир Рибак поставив на голосування питання про виклик Кабінету міністрів до Верховної Ради, за який проголосували всі присутні депутати, в тому числі і члени Партії регіонів.

Читайте також: