fbpx
Політика

Опозиція повинна була домовитися з КПУ про відставку Кабміну – Андрій Золотарьов

  Директор Центру «Третій сектор» Андрій Золотарьов заявив, що опозиція допустила помилку при голосуванні за відставку Кабміну, не пішовши на поступки КПУ.

«Було нерозумно думати, що без голосів комуністів можна проголосувати за відставку Азарова і сформувати новий уряд», – заявив він, додавши, що опозиції необхідно було думати про діалог з КПУ.

Він нагадав, що у запропонованому проекті постанови відставки Кабміну значилося, що парламент повинен бути звільнений за невиконання євроінтеграційних обіцянок.

Читайте також:  Закарпатська викладачка угорського інституту ім. Ф. Ракоці ІІ може потрапити до складу Європарламенту від партії "Фідес"

Золотарьов підкреслив, що така вимога є неприйнятною для Компартії. Однак, за його словами, КПУ і опозиція могли б зійтися в тому, що уряд провалив виконання економічної та соціальної політики.

«Та ж медична і пенсійна реформи були провалені. Але опозиція не захотіла домовлятися. Все було розіграно по тих нотах, які влаштовували адміністрацію президента», – заявив директор Центру «Третій сектор».

Читайте також:  На виборах президента у Словаччині переміг проросійський Петер Пеллегріні

При цьому комуністи, які вже давно пропонують провести всеукраїнський референдум, не пішли б на поступки.

Тому, каже Андрій Золотарьов, КПУ довела, що дотримується своїх принципів.

За матеріалами: ru.golos.ua

Читайте також: