fbpx
Політика

Міськрада Севастополя попросила Януковича змінити курс на МЗ

Севастопольська міськрада попросила Януковича змінити курс на ТЗ

 Севастопольська міськрада на позачерговій сесії прийняла рішення звернутися до президента України Віктора Януковича та уряду з вимогою дати "об’єктивну оцінку силових дій організаторів акції народне віче". Також депутати закликали Януковича переорієнтувати курс руху країни на Митний союз, повідомляє УНН з посиланням на ВВС.

Читайте також:  Закарпатська викладачка угорського інституту ім. Ф. Ракоці ІІ може потрапити до складу Європарламенту від партії "Фідес"

 Одночасно голова севастопольської міськдержадміністрації, лідер міської організації Партії регіонів Володимир Яцуба сказав, що його здивувала заява однопартійця і депутата міськради Сергія Смольянінова, який звернувся до президента РФ Володимира Путіна з проханням "надати військову та іншу допомогу" уряду і президенту України "для захисту суверенітету країни, російського населення Криму і інших регіонів".

Читайте також:  Останній крок до світової війни: гітлерівська анексія Клайпеди (Мемеля)

 Такі заяви, на думку пана Яцуби, можуть ще більше "підігріти ситуацію в Україні", а тому він закликав дуже обережно давати якісь оцінки і робити заяви.

 "Україні загрожує розкол по лінії Дніпра, ми можемо опинитися на межі національної катастрофи", – сказав він.

Джерело: УНН

Читайте також: