fbpx
Політика

Немає сенсу продовжувати місію Кокса-Квасневського – євродепутат

 Місія Кокса-Квасневського "​​зазнала поразки" і немає сенсу її продовжувати – євродепутат

 Євродепутат, віце-президент Європейської народної партії Яцек Саріуш-Вольський заявляє, що місія Європарламенту на чолі з Петом Коксом і Александром Квасневським "зазнала поразки" і немає сенсу продовжувати її в нинішній формі. Як передає кореспондент УНІАН, про це Саріуш -Вольський заявив журналістам після засідання фракції ЄНП в переддень саміту "Східного партнерства" в литовській столиці.

"Місія Кокса-Квасневського завершилася. Ми її продовжили один раз, вдруге, але мандат Європейського парламенту був таким, що вона завершується. Ця місія була корисна для того, щоб перевірити можливості компромісу, але вона свою роль не виконала", – сказав Саріуш-Вольський.

Читайте також:  Угорщина наклала вето на резолюцію Ради Європи щодо миру в Україні

"Ця місія тримала нас під хибним враженням, що рішення буде знайдено, але в підсумку вона не була успішною", – заявив він.

Євродепутат допустив, що може бути нова місія, але вже в іншому форматі.

Як повідомляв УНІАН, місія Європарламенту зі спостереження за розглядом справ екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко і колишнього міністра МВС Юрія Луценка діяла з червня 2012 року. У квітні Європарламент продовжив роботу місії до середини листопада 2013 року. Пізніше – до саміту «Східного партнерства» у Вільнюсі. Сьогодні, 28 листопада, у Вільнюсі українська опозиція звернулася до Європарламенту з проханням продовжити місію Кокса-Квасневського.

Читайте також:  Чому Ватикан ігнорує доктрину про «священну війну» РПЦ та Кремля?

Джерело: УНІАН

Читайте також: