fbpx
Міжнародна економіка

Депутат Європарламенту заявляє, що ЄС просто так не дасть грошей Україні

ЄС просто так не дасть грошей Україні – депутат Європарламенту

  ЄС – це не банк, який дає кошти, але у випадку України може йтися про виділення грошей на проведення реформ. Про це сказав депутат Європарламенту Павел Коваль, відповідаючи на запитання, чи може ЄС компенсувати Україні економічні втрати від підписання Угоди про асоціацію, передає кореспондент УНН.

 "ЄС – це не банк, щоб комусь давати гроші, і Росія також не банк, тому що вона вже дала гроші Білорусії і ви бачите, в якому стані зараз Білорусія. Тому в цьому сенсі компенсацій не буде. Але якщо говорити про гроші, які можна використовувати на реформи, то це зовсім інше питання", – сказав Коваль.

Читайте також:  В Ужгороді виробляють системи супутникового інтернет-звʼязку Gilat SkyEdge для російських військових на "СВО"

 Він зазначив, що чиновникам ЄС важко відповідати на запитання української сторони, дадуть вони кошти, або не дадуть.

 "ЄС просто так не дає грошей і це потрібно розуміти, це справа слів. Якщо ви поставите Фюле хороше питання, то ви отримаєте хорошу відповідь. Але якщо ви будете говорити: "Ви дасте нам грошей?", то хто скаже в ЄС, що вам дадуть гроші? Що тоді ЄС скаже своїм громадянам? Що він просто дав гроші і дав Україні? Тому тут справа в термінології", – зазначив євродепутат.

Читайте також:  Орбан зробив нову скандальну заяву про гроші для України, поскаржився на бідність і лякав угорців війною

  Джерело: УНН

Читайте також: