Шоу-бізнес

«Людина року-2013». Визначилися перші претенденти на отримання титулу

 «На крилах досконалості» – слоган, під яким цього року відсвяткує своє вісімнадцятиріччя найвідоміший в Україні і далеко за її межами проект «Людина року- 2013 року».

Такий девіз є яскравим відображенням незмінної цілі програми, адже досконалість – це найвища ступінь позитивних людських якостей, здібностей, майстерності та професіоналізму. Саме за цими критеріями експерти програми «Людина року»  обирають кандидатів на звання кращих, тих, хто своїми досягненнями підніс нашу країну в очах української та світової громадськості, для кого прагнення до досконалості є невід’ємною рисою характеру, а власні успіхи і перемоги окриляють і спонукають до досягнення нових висот.

Вашій увазі пропонуємо імена претендентів на здобуття титулу «Людина року- 2013 року» в більшості національних номінацій станом на 25.11.2013 року .

УВАГА ! Імена претендентів подаються в алфавітному порядку:

«Мер року»

  1. Бакай Олексій – мер м. Бердянська      
  2. Гройсман Володимир – міський голова м. Вінниці     
  3. Казаков Валентин – мер м. Сєвєродонецька      
  4. Клеп Євген – мер м. Горлівки     
  5. Козир Руслан – мер м. Трускавеця     
  6. Куліченко Іван – мер м. Дніпропетровська      
  7. Мазур Василь- мер м. Бердичева      
  8. Нога Микола – міський голова м. Шостки     
  9. Онутчак Василь – мер м. Яремче     
  10. Сапожко Ігор – міський голова м. Броварів      
  11. Сімашкевич Михайло – міський голова м. Кам’янець -Подільського      
  12. Соломаха Сергій – мер м. Миргорода

    «Промисловець року»

    1. Головін Сергій – голова правління ДАТ «Чорноморнафтогаз»     
    2. Іоргачов Дмитро – генеральний директор ВАТ «Одескабель»     
    3. Караманиць Федір – голова правління ВАТ «Криворізький залізорудний комбінат»     
    4. Карапейчик Ігор – генеральний директор ПАТ «Азовмаш»     
    5. Кирик Сергій – голова правління АК «Харківобленерго»     
    6. Кривенко Василь – голова правління ТОВ «Білоцерківська ТЕС»     
    7. Куцин Володимир – голова правління ПАТ «Нікопольський завод феросплавів»     
    8. Лам Матвій – голова правління ПАТ «Донецький металопрокатний завод»     
    9. Лотоус Віктор – генеральний директор ВАТ «Полтавський ГЗК»     
    10. Мірошник Ірина – голова правління ВАТ «Укрпластик»     
    11. Федін Костянтин – голова правління ВАТ «Південний ГЗК»     
    12. Шаповалов Олександр – голова правління ПрАТ «Донецьксталь»     
    13. Шиман Леонід – генеральний директор ДП «НВО  «Павлоградський хімічний завод»

      «Лідер страхового ринку року»

      1. Авдєєв Сергій – голова правління СК «Арсенал Страхування»     
      2. Базилевская Наталія – ​​голова правління СК «ГРАВЕ Україна»     
      3. Грицута Дмитро – голова правління СК «Княжа»     
      4. Межуева Олена – голова правління СК «УПСК»     
      5. Нельга Павло – голова правління СК «Українська Страхова Група»     
      6. Пішакова Галина – голова правління СК «УТСК»     
      7. Соніна Тетяна – генеральний директор СК «Альфа- Гарант»     
      8. Ткачов Володимир – голова правління СК «Військово -страхова компанія»     
      9. Фурман Василь – голова наглядової ради СК «UBI»     
      10. Чернишов Сергій – голова правління СК «ЛЕММА»     
      11. Шарвадзе Наталія – ​​голова правління СК «ГАРАНТ- АВТО»     
      12. Шрайбман Олександр – голова правління СК «АЛЬЯНС»

        «Національна торгова марка»

        1. ТМ «ГЕРКУЛЕС»     
        2. ТМ «ДОБРЯНА»     
        3. ТМ «Королівський смак»     
        4. ТМ «Моршинська»     
        5. ТМ «НАШ КРАЙ»     
        6. ТМ «НАША АПТЕКА»     
        7. ТМ «СЛАВІЯ»     
        8. ТМ «Три ведмеді»     
        9. ТМ «Фарро»     
        10. ТМ «ЧАЙКА»     
        11. ТМ «Щедро»     
        12. ТМ «Щирий кум»

          «Журналіст року в галузі електронних ЗМІ»

          1. Вітвіцька Соломія («1 +1»)     
          2. Гайдукевич Віталій («5 канал»)     
          3. Грицак Ольга (ТРК «Україна»)     
          4. Губіна Лариса («5 канал»)     
          5. Даугулє Анастасія («Інтер»)     
          6. Костіцин Павло («СТБ»)     
          7. Кухар Марина (ТРК «Україна»)     
          8. Портников Віталій («ТВі»)     
          9. Суханов Олексій (ТРК «Україна»)     
          10. Таран Лідія («1+1»)     
          11. Татарчук Ігор («5 канал»)     
          12. Чечеринда Єгор («ТВі»)

            «Новинний інтернет -портал року»

            1. COMMENTS.UA     
            2. GAZETA.UA     
            3. GLAVCOM.UA     
            4. GLAVRED.INFO     
            5. LB.UA     
            6. NOVOSTIMIRA.COM     
            7. OBOZREVATEL.COM     
            8. PODROBNOSTI.UA     
            9. POLEMIKA.COM.UA     
            10. SEGODNYA.UA     
            11. TSN.UA     
            12. UNN.COM.UA

              «Діяч мистецтва року»

              1. Богомазов Дмитро – театральний режисер     
              2. Гречаник Ігор – скульптор     
              3. Заболотна Наталія – ​​генеральний директор комплексу «Мистецький арсенал»     
              4. Іллєнко Михайло – кінорежисер     
              5. Лінецький Віталій – актор     
              6. Лук’янець Вікторія – оперна співачка     
              7. Малахов Віталій – театральний режисер     
              8. Матвієнко Денис – балетмейстер     
              9. Паріс Лариса – актриса     
              10. Поклітару Раду – хореограф     
              11. Ракій Олександр – кінорежисер     
              12. Сіренко Володимир – диригент     
              13. Фетисова Олена – кінорежисер     
              14. Чепелик Володимир – скульптор

                «Спортсмен року»

                1. Алдатов Ібрагім – чемпіон світу з вільної боротьби, 2013 року     
                2. Бондаренко Богдан – чемпіон світу з легкої атлетики, 2013 року     
                3. Бондарук Роман – чемпіон Європи з кульової стрільби, 2013 року     
                4. Засєєв Ален – срібний призер чемпіонату світу з вільної боротьби, 2013 року     
                5. Кальниш Наталія – ​​чемпіонка Європи з кульової стрільби, 2013 року     
                6. Кваша Ілля – срібний призер чемпіонату світу зі стрибків з трампліну, 2013 року     
                7. Мельниченко Анна – чемпіонка світу з легкої атлетики, 2013 року     
                8. Підгрушна Олена – чемпіонка світу з біатлону, 2013 року     
                9. Прокопчук Юлія – бронзова призерка чемпіонату світу зі стрибків у воду, 2013 року     
                10. Різатдінова Ганна – чемпіонка світу з художньої гімнастики (обруч), 2013 року     
                11. Світоліна Еліна – переможниця шести турнірів Жіночої тенісної асоціації в одиночному розряді, 2013 року     
                12. Харлан Ольга – чемпіонка світу з фехтування, 2013 року

Експертне визначення триває, інформація про претендентів буде постійно оновлюватися, остаточні підсумки експертного опитування будуть сформовані наприкінці 2013 року року та оголошені на підсумковій прес-конференції генеральної дирекції програми «Людина року» в середині січня 2014 року.

Вшанування лауреатів та переможців XVIII загальнонаціональної програми «Людина року» відбудеться під час Урочистої церемонії вручення премій «Людина року- 2013 року», яка, за традицією, пройде в НПМ «Україна» 22 березня 2014 року.

 

Читайте також:

Коментувати