Економіка

Підтримка іноземним інвесторам

  Інвестиції відіграють центральну роль в економічному розвитку країни, вони визначають загальне зростання її економіки. Інвестиції становлять основу розвитку підприємств, окремих галузей і економіки в цілому. В сучасних умовах вони є найважливішим засобом забезпечення структурних зрушень у народному господарстві, зростання технічного прогресу, підвищення якісних показників господарської діяльності на мікро- і макрорівнях. Активізація інвестиційного процесу є одним із надійніших механізмів соціально-економічних перетворень.

Читайте також:  "Нафтогаз" сплатив до держбюджету додатково 8,2 млрд грн дивідендів за 2018 рік

 Інформаційну підтримку іноземним інвесторам щодо відповідності інвестиційного проекту чи господарської операції законодавству України та механізму її оподаткування, податкових ризиків, наявності невідповідностей в правовому статусі контрагентів (визнання недійсними установчих документів, реєстрація підприємства на загублені або викрадені документи тощо), перебування контрагента в процедурах банкрутства, припинення, залучення в схемах мінімізації податкових зобов’язань забезпечить сервіс від Міндоходів України.

Читайте також:  "Я захищю ваші інвестиції": Володимир Зеленський запросив турецький бізнес до України

 Така інформаційна підтримка допоможе іноземним інвесторам ефективно будувати бізнес-плани та отримувати прибутки, а це, у свою чергу, стимулюватиме інвестиційний клімат та зростання української економіки.

 ДПІ у Київському районі м. Донецька ГУ Міндоходів у Донецькій області нагадує про новий сервіс для підприємств з іноземними інвестиціями (незалежно від країни походження капіталу) – надання правової оцінки інвестиційних проектів на наявність податкових ризиків. Детальніше – на сайті: www.minrd.gov.ua.

Читайте також:  Українці розраховуються за тепло і воду на 100%

  За матеріалами: ДПІ у Київському районі м. Донецька ГУ Міндоходів у Донецькій області

Читайте також:

Коментувати