Політика

Єфремов: Проводити засідання робочої групи щодо Тимошенко недоцільно

Збирати засідання робочої групи з напрацювання спільного законопроекту про лікування засуджених за кордоном немає сенсу. Про це на брифінгу заявив голова фракції «Партії регіонів» Олександр Єфремов. Свою позицію він пояснив так: «У нас є робочий план… Мене взагалі це питання не цікавить (щодо підготовки законопроектів щодо Тимошенко)».

Читайте також:  ЦВК прийняла оригінали протоколів з 194 округів

Те, що Кабінет міністрів прийняв рішення призупинити підготовку до підписання Угоди про асоціацію, Олександр Єфремов вважає правильним. За його словами, ризики євроінтеграції для української економіки були відомі давно, і благо, що до Вільнюського саміту ситуацію вдалося призупинити.

«Про ризики європейської інтеграції я говорив ще півроку тому. Якщо ми не домовимося про компенсатори з нашими європейськими партнерами, то наша економіка просто не витримає… Тому сьогодні сказали просто: давайте зупинимо ситуацію, ми надто швидко йшли!», – Ззаявив Олександр Єфремов.

Читайте також:  ЦВК прийняла останній протокол з виборчого округу №210

Але як би там не було, Україна все одно буде рухатися до Європи. Але для цього необхідний діалог з обох сторін, керувати і зневажати собою українська держава нікому не дозволить. І зараз Україна буде чекати, що скаже європейське співтовариство, і які гарантії воно зможе надати українській стороні.

Читайте також:  Роман Безсмертний зробив заяву стосовно майбутнього Мінських переговорів

За матеріалами: РБК-Україна

Читайте також:

Коментувати