Політика

ЗМІ: «Мігрантам заборонять в’їжджати до Росії без страховки»

Як стало відомо російським засобам масової інформації, Державна прикордонна комісія під керівництвом віце-прем’єра Дмитра Рогозіна ініціювала опрацювання поправок. Згідно з цими поправками, всі мігранти будуть зобов’язані отримувати медстраховку і їм заборонять перебувати на території Росії довше, ніж 90 днів «в межах піврічного періоду» за відсутності візи та дозволу на роботу.

Читайте також:  Кличко відхрестився від заяви Ляшка про об’єднання проти “Слуги народу”

Повідомлення про те, що на засіданні уряду готові розглянути дані поправки до ст. 31.1 закону про НКО, з’явилося і на сайті російського уряду. Якщо вони будуть прийняті Держдумою, тоді в список соціально орієнтованих НКО зможуть потрапити організації, що займаються «адаптацією та інтеграцією мігрантів», що дозволить їм розраховувати на держпідтримку, в тому числі і у вигляді грантів.

Читайте також:  Володимир Зеленський прилетів до Туреччини з офіційним візитом

Залучення НКО до вирішення проблем з міграцією міститься в стратегії державної національної політики Росії нарівні із створенням в регіонах «мережі державних адаптаційних курсів для іммігрантів і їх дітей з вивчення російської мови, історії та культури народів РФ, основ законодавства».

Включення в цей процес НКО зробить програму адаптації мігрантів «зрозумілою суспільству» і допоможе налагодити діалог, заявила голова комісії Громадської палати РФ з соціальної політики, трудових відносин та якості життя громадян Олена Тополєва-Солдунова.

Читайте також:  Росія може передати Україні полонених моряків до жовтня, - Полозов

За матеріалами: vz.ru

Читайте також:

Коментувати