Політика

Законопроект Лабунської потребує поправок, – Богословська

 Законопроект авторства Анжеліки Лабунської про лікування засуджених за кордоном в такому варіанті, як він є зараз, Верховною Радою не може бути прийнятий. Перед розглядом документа у сесійній залі його необхідно ретельно вивчити і внести деякі поправки. Про це в ефірі ток- шоу «Шустер Live» заявила народний депутат, член парламентської фракції «Партії регіонів» Інна Богословська.

Читайте також:  Луценко вирішив піти у відставку

 «У такому вигляді, в якому він поданий, він не може бути прийнятий, тому що в одну статтю в Кримінальному кодексі складені норми, які регулюються різними кодексами», – підкреслила вона.

 При цьому регіоналка нагадала, що і сама Анжеліка Лабунська визнає, що її законопроект потребує доопрацювання.

Читайте також:  Президент України і генсек ООН обговорили введення миротворців на Донбас

 Як відомо, необхідність прийняття відповідного законопроекту виникла після того, як європейські політики пред’явили Україні вимоги, які вона повинна виконати для підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом. Однією з головних умов є вирішення питання Тимошенко. Прийняття законопроекту Анжеліки Лабунської допоможе вирішити цю проблему – в цьому впевнені представники спостережної місії Європарламенту Пет Кокс і Олександр Квасневський.

Читайте також:  Наведу реальний порядок протягом 3 місяців, – Гройсман захотів розширення повноважень

Коментувати