Політика

Законопроект Лабунської потребує поправок, – Богословська

 Законопроект авторства Анжеліки Лабунської про лікування засуджених за кордоном в такому варіанті, як він є зараз, Верховною Радою не може бути прийнятий. Перед розглядом документа у сесійній залі його необхідно ретельно вивчити і внести деякі поправки. Про це в ефірі ток- шоу «Шустер Live» заявила народний депутат, член парламентської фракції «Партії регіонів» Інна Богословська.

Читайте також:  ЦВК прийняла оригінали протоколів з мокрими печатками з 183 округів

 «У такому вигляді, в якому він поданий, він не може бути прийнятий, тому що в одну статтю в Кримінальному кодексі складені норми, які регулюються різними кодексами», – підкреслила вона.

 При цьому регіоналка нагадала, що і сама Анжеліка Лабунська визнає, що її законопроект потребує доопрацювання.

Читайте також:  Ім’я прем’єр-міністра залежить лише від однієї особи – президента, - Власенко

 Як відомо, необхідність прийняття відповідного законопроекту виникла після того, як європейські політики пред’явили Україні вимоги, які вона повинна виконати для підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом. Однією з головних умов є вирішення питання Тимошенко. Прийняття законопроекту Анжеліки Лабунської допоможе вирішити цю проблему – в цьому впевнені представники спостережної місії Європарламенту Пет Кокс і Олександр Квасневський.

Читайте також:  Раптовий візит Петра Порошенка в ДБР: «Європейська Солідарність» оприлюднила заяву

Читайте також:

Коментувати