Економіка

Показники держбюджету-2014 істотно не відрізнятися від параметрів поточного року – представник Мінфіну України

Прем’єр-міністр України Микола Азаров раніше заявляв, що Кабінет міністрів планує подати на розгляд Верховної Ради проект державного бюджету на 2014 рік до кінця листопада. Зараз уряд активно працює над підготовкою головного документа країни. Зокрема, прораховує різні сценарії розвитку ситуацій при дефіциті держбюджету в 2%, 2,8 % і 3,5 %. Про це повідомила директор департаменту боргової та міжнародної фінансової політики Міністерства фінансів Галина Пахачук.

Читайте також:  "Я захищю ваші інвестиції": Володимир Зеленський запросив турецький бізнес до України

За її словами, Кабмін спробує сформувати найбільш реалістичний проект бюджету на 2014 рік. Найімовірніше, показники державного бюджету на 2014 рік не будуть істотно відрізнятися від параметрів поточного року. Правда, досі не визначено розмір дефіциту, оскільки з цього питання тривають консультації. Галина Пахачук впевнена, що консенсус в цьому питанні фінансистам вдасться знайти.

Читайте також:  Військовий парад – це вираження шани і поваги до нашого військового, а додаткове фінансування війська ми також забезпечимо, - Володимир Гройсман

За матеріалами: Інтерфакс-Україна

Читайте також:

Коментувати