Політика

“Батьківщина” проконтролює процедури держзакупівель Міністерством охорони здоров’я

 Депутати "Батьківщини" і надалі будуть контролювати всі етапи процедур держзакупівель, які буде проводити Міністерство охорони здоров’я, щоб виключити злочинні розтрати коштів держбюджету. Про це повідомили у прес – службі "Батьківщини".

 Так, заступник голови фракції "Батьківщина" Андрій Іванчук звернувся до заступника Міністра охорони здоров’я з вимогою надати належним чином завірені копії протоколів розкриття пропозицій конкурсних торгів на закупівлю імунобіологічних, протитуберкульозних препаратів та препаратів для онкохворих, які відбулися напередодні, 30 жовтня.

Читайте також:  Роман Безсмертний зробив заяву стосовно майбутнього Мінських переговорів

 Крім того, народний депутат вимагає від МОЗ надати копії всіх документів, які містилися у складі пропозиції конкурсних торгів кожного з учасників торгів.

 Нагадаємо, 30 жовтня комітет з конкурсних торгів Міністерства охорони здоров’я України провів розкриття пропозицій конкурсних торгів на закупівлю протитуберкульозних препаратів. Всього розкрито пропозиції учасників за 6 лотами.

Читайте також:  Кличко відхрестився від заяви Ляшка про об’єднання проти “Слуги народу”

 У цей же день відбулося розкриття пропозицій конкурсних торгів на закупівлю імунобіологічних препаратів – всього були розкриті пропозиції учасників по одному лоту, і лікарських засобів для лікування онкологічних хворих.

 Системні факти порушення вимог законодавства з боку МОЗ при здійсненні у 2012 році держзакупівель, призвели до розтрати бюджетних коштів, які встановлені правоохоронними органами України.

Читайте також:  Коломойський розповів, чому зіпсувалися стосунки з Петром Порошенком

 Наприклад, 24.04.2012 та 28.04.2012 Головним слідчим управлінням СБ України порушено кримінальні справи за фактами вчинення невстановленими службовцями МОЗ розтрати бюджетних коштів сумою понад 1,1 і 19,7 млн. гривень при проведенні процедур держзакупівель лікарських засобів Імуфет, Прографом, АЛУВІА.

 Джерело: УНН

Читайте також:

Коментувати