Політика

Балога: “Янукович проявив неповагу до суспільства Львівської області”

 Український лідер Віктор Янукович проявив свою неповагу до суспільства Львівської області, своїм рішенням про призначення Олега Сала головою обласної державної адміністрації. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі заявив народний депутат України Віктор Балога. За його словами, той факт, що Янукович не запитав думки суспільства, є неприпустимим.

Читайте також:  Рішення трибуналу очікуємо протягом шести місяців, - Олена Зеркаль

 «Кого б наш президент не посилав у Львівську область керувати Західним фронтом, всіх їх місцеве населення не прийме. Я можу вам назвати дві основні причини. Перша – президент зобов’язаний провести обіцяну конституційну реформу, а також надати можливість вибору губернаторів народу», – прокоментував ситуацію Віктор Балога.

Читайте також:  Партія Петра Порошенка оприлюднила список кандидатів у депутати

 Народний депутата зазначає, що третій президент України Віктор Ющенко перед призначенням губернаторів завжди радився з політичною верхівкою областей.

 «Друга причина – якщо губернатора Львівської області призначають з центру, то обов’язково потрібно це погоджувати з суспільством Львівщини. Як це було раніше при Ющенку», – додав Балога.

Читайте також:  Меркель зателефонувала Зеленському і пообіцяла підтримку України

 За матеріалами: УНН

 

Читайте також:

Коментувати