Політика

Янукович серйозно стурбований рівнем заборгованості по зарплаті в Україні

 Питання ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати працівникам дуже хвилює президента України Віктора Януковича. Він упевнений, що це ганебне явище негайно необхідно викорінювати з української практики.

 «Найперше і головне завдання – ліквідувати або суттєво зменшити масштаби проблем, які дісталися нам у спадок з кризових 90 – х років минулого століття. Йдеться, насамперед, про таке ганебне явище, як заборгованість по заробітній платі», – заявив Віктор Янукович під час урочистих зборів, присвячених Дню працівника соціальної сфери.

Читайте також:  Справа про держзраду: Януковича викликають до суду на розгляд апеляцій

 При цьому він додав, що для погашення заборгованості минулих років необхідно впроваджувати нові механізми. Зокрема, реагувати на ситуацію мають представники правоохоронних та контролюючих органів. У той же час в оплаті праці, на думку голови держави, необхідно вирішити питання гендерної нерівності.

 «Світ справедливо звертає увагу України на гендерну нерівність в оплаті праці. Це вразливе для нас питання всіх міжнародних зобов’язань по цілях розвитку тисячоліття», – підкреслив президент.

Читайте також:  Створення transition books дає можливість продовження змін і спадковості урядових дій, - Володимир Гройсман

 За матеріалами: president.gov.ua

Читайте також:

Коментувати