КХЛ. ХК «Донбас» розгромив хабаровський «Амур». Результати всіх матчів КХЛ

Єдиний представник України у Континентальній хокейній лізі – донецький ХК «Донбас» – сьогодні впевнено переграв хабаровський «Амур». Рахунок поєдинку «Донбас» – «Амур» 5:1 на користь української команди.

Перший період матчу «Донбас» виграв з рахунком 3:1. За донецьку команду відзначились Нєдорост, Віртанен і Якуценя. У другому періоді «Донбас» закинув у ворота суперників одну шайбу, автором якої став Пігановіч. Ще одну шайбу у третьому періоді закинув у ворота «Амура» Кашпар.

Результати інших матчів у рамках чергового ігрового дня в КХЛ виглядають наступним чином:

"Авангард" (Омська область) – "Салават Юлаєв" (Уфа) – 2:1 («Авангард» виграв у серії буллітів)

"Барис" (Астана) – "Нафтохімік" (Нижньокамськ) – 5:1

"Югра" (Ханти-Мансійськ) – "Металург" (Магнітогорськ) – 2:5

"Автомобіліст" (Єкатеринбург) – " Трактор" (Челябінськ) – 2:0

"Локомотив" (Ярославль) – "Динамо" (Рига) – 1:2

"Северсталь" (Череповець) – ЦСКА (Москва) – 2:3 (ЦСКА виграв у серії буллітів)

"Атлант" (Московська область) – "Слован" (Братислава) – 0:1

СКА (Санкт – Петербург) – "Лев" (Прага) – 5:0

"Спартак" (Москва) – "Сибір" (Новосибірська область) – 1:0

"Динамо" (Мінськ) – "Металург" (Новокузнецьк) – 5:2

" Медвешчак" (Загреб) – "Адмірал" (Владивосток) – 3:2 («Медвешчак» переміг у серії буллітів.)

Свій наступний поєдинок ХК «Донбас» зіграє першого листопада, а суперником донецької команди буде «Сибір» з Новосибірська.