fbpx
Політика

Угода про асоціацію Україна-ЄС буде підписана у Вільнюсі – Франція

  Париж вважає, що на саміті "Східного партнерства" у Вільнюсі буде підписаний договір про асоційоване членство та про вільну торгівлю України з ЄС, заявив глава МЗС Франції Лоран Фабіус.

"Ми оцінюємо ситуацію оптимістично, вважаємо, що угода буде підписана", – сказав міністр на прес-конференції в сеймі Литви в понеділок.

Читайте також:  Угорщина не зніме вето на вступ України в ЄС через утиски прав угорців Закарпаття

Він знаходиться у Вільнюсі з візитом.

Угода між Україною та ЄС передбачається підписати на саміті "Східного партнерства" у Вільнюсі 28-29 листопада, але країни-члени ЄС вимагають, щоб до того часу була звільнена з ув’язнення екс-прем’єр Юлія Тимошенко.

На спільній прес-конференції посланник ЄС в Україні – ірландський політик Пет Кокс сказав, що Україна демонструє прогрес, проте підкреслив, що слід продовжувати домагатися звільнення Тимошенко з гуманітарних міркувань. 

Читайте також:  Масові протести проти Орбана в Будапешті після ультиматуму ЄС не приймати Україну в Євросоюз (ВІДЕО)

На прохання журналістів оцінити тиск з боку Росії Л. Фабіус відповів: "Якщо йдеться про економічний шантаж, то, зрозуміло, Франція підтримує Литву".

Джерело: Інтерфакс-Україна 

Читайте також: