Політика

Підписання Угоди про асоціацію сприятиме реалізації розпочатих українською владою реформ – Л. Кожара

Чинний голова ОБСЄ, міністр закордонних справ України Леонід Кожара під час участі в 37-му Європейському засіданні Тристоронньої комісії зазначив, що підписання Угоди про асоціацію сприятиме подальшій успішній реалізації започаткованого українською владою процесу політичних, економічних, правових і соціальних реформ. Про це УНН повідомили у прес-службі уряду.

Як йдеться в повідомленні, однією з головних тем краківського засідання були відносини між Україною та ЄС, в т.ч. перспектива підписання Угоди про асоціацію з ЄС під час Саміту "Східного партнерства" у Вільнюсі.

Л. Кожара поінформував учасників Тристоронньої комісії про зусилля України, спрямовані на створення передумов, необхідних для підписання Угоди, а також про прогрес, досягнутий Україною на цьому шляху.

Глава зовнішньополітичного відомства України висловив переконання, що підписання Угоди про асоціацію сприятиме подальшій успішній реалізації започаткованого українською владою процесу політичних, економічних, правових і соціальних реформ. Л. Кожара також зазначив довгострокові позитивні наслідки Угоди про асоціацію для загальноєвропейських процесів, підкресливши спільну відповідальність України та ЄС за підписання цього важливого документа.

Крім того, в рамках засідання Тристоронньої комісії міністр закордонних справ України провів зустріч з колишнім президентом Польщі Александром Квасневським.

Довідка: Тристороння комісія – міжнародна організація, що складається з представників Північної Америки, Західної Європи та Азії (Японія і Південна Корея), офіційна мета якої – обговорення та пошук рішень світових проблем. Тристороння комісія була створена в 1973 році.

Нинішнє 37-е Європейське засідання Тристоронньої Комісії було присвячено ситуації в ЄС і перспективі його подальшого розвитку. Окрема панель засідання торкалася відносин України та ЄС, а також перспективи підписання Україною Угоди про асоціацію з ЄС.

Джерело: УНН

Читайте також:

Коментувати