Політика

МВС звинувачує Партію регіонів у тому, що опозиція не могла потрапити до Київради

 Сьогодні, 28 жовтня, представники опозиційних сил, переважно партії «Свобода», зібралися на мітинг біля будівлі Міністерства внутрішніх справ України, маючи намір зустрітися з главою відомства Віталієм Захарченком. Як виявилося, будівля була закрита і депутати тривалий час не могли потрапити всередину. Через деякий час їм це все ж вдалося, проте вони в черговий раз зіткнулися з безчинством правоохоронців, які, всупереч закону, перегородили їм дорогу.

Читайте також:  В ООН не підтримали пропозицію Польщі призначити спецпредставника в Україні

Крім того, виявилося, що глави МВС Віталія Захарченко сьогодні немає на місці, так як він знаходиться в терміновому відрядженні. Замість Захарченка депутатів у себе прийняв його заступник Віктор Ратушняк, який, як розповів представник партії «Свобода» Олександр Аронець, сказав, що не готовий відповідати парламентаріям, так як нічого не знає.

Читайте також:  Ляшко заявив про об'єднання з Кличком проти Зеленського

Проте, лідер «Свободи» Олег Тягнибок повідомив, що Ратушняк все ж сказав одну новину. Як виявилося, міліція жодним чином не винна в тому, що депутати не могли потрапити до Київради під час акції. Ратушняк заявив, що винні в цьому представники Партії регіонів, які закрили зсередини всі двері. У зв’язку з цим, він порекомендував опозиціонерам звертатися саме до представників Партії регіонів.

Читайте також:  ЦВК зняла з виборів в Раду Клюєва та Шарія

Читайте також:

Коментувати