Політика

Кожара поспілкувався з Квасневським у Кракові

Міністр закордонних справ України, чинний голова ОБСЄ Леонід Кожара взяв участь у 37-му засіданні тристоронньої комісії в Кракові. Крім того, український міністр провів зустріч з екс-президентом Польщі Александром Квасневським. Про це українським ЗМІ повідомили в Міністерстві закордонних справ України.

Однією з ключових тем на «краківському засіданні» стало питання відносин між Україною та Європейським союзом. Зокрема, політики поговорили про перспективу підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом на саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі.

Читайте також:  ГПУ хоче заарештувати майно Ющенка

Під час засідання Леонід Кожара поінформував всіх учасників тристоронньої комісії про всі зусилля України, необхідні для підписання Угоди про асоціацію. Крім того, глава МЗС України розповів і про прогрес, якого країна досягла на шляху до Євросоюзу. Мністр закордонних справ України висловив переконання, що якнайшвидше підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом буде сприяти успішній реалізації процесу реформ, який був започаткований українською владою. Зокрема, Кожара мав на увазі політичні, економічні, правові та соціальні реформи.

Читайте також:  Створення transition books дає можливість продовження змін і спадковості урядових дій, - Володимир Гройсман

Крім того, в рамках 37-го засідання тристоронньої комісії в Кракові глава українського МЗС провів зустріч з Александром Квасневським, екс-президентом Польщі.

Нагадаємо, що тристороння комісія – це міжнародна організація, яка складається з представників Західної Європи, Північної Америки та Азії (Південної Кореї і Японії). Офіційна мета цієї організації – обговорення та пошук рішень різних світових проблем.

Читайте також:  Гройсман розповів, коли його уряд складе свої повноваження

Повідомляється, що 37-е європейське засідання тристоронньої комісії вирішили присвятити ситуації в Євросоюзі і перспективам подальшого розвитку ЄС. Під час засідання політики обговорили відносини між Україною та ЄС, а також перспективи підписання Угоди про асоціацію.

За матеріалами: УНН

Читайте також:

Коментувати