Політика

Партія регіонів проти ухвалення закону під одну людину – Чечетов

 Народний депутат України від фракції Партії регіонів Михайло Чечетов вважає неприйнятним ухвалення парламентом закону під одну людину. За його словами, нереальна навіть імовірність розгляду такого документа.

Як заявив Чечетов, у світі немає законів з прізвищами людей, оскільки це є проявом авторитаризму і диктатури.

«Чому б тоді БЮТу не прийняти закон, Юлія Тимошенко – довічний Прем’єр-міністр України і передає цю посаду у спадок? А Олександр Турчинов – Генеральний секретар ООН?», – зазначив депутат.

Він підкреслив, що будь-який закон встановлює правила абсолютно для всіх без винятку і ніколи не приймається для окремих осіб. Як вважає регіонал, проект Яценюка попросту нівелює принцип рівності всіх перед законом.

Як стверджує Михайло Чечетов, Україна повністю виконала свої зобов’язання перед ЄСПЛ, що можуть підтвердити в самому суді, в той час як опозиція своїми пропозиціями прагне лише зірвати євроінтеграцію України.

Нардеп упевнений, що які б закони і заходи не вживалися, Тимошенко все одно до останнього буде робити все, щоб не вийти з лікарні до саміту у Вільнюсі.

«Для опозиції важливіше зірвати нам саміт, ніж отримати лікування екс-прем’єра за кордоном. Це груба тактика опозиціонерів. Вони пропонують завідомо неприйнятні або нездійсненні варіанти, щоб звинуватити владу в небажанні домовлятися», – додав Чечетов.

На його думку, опозиція розуміє, що підписавши Угоду про асоціацію, у неї не залишиться ніяких козирів на вибори в 2015 році і це хвилює опозиціонерів набагато більше, ніж доля Тимошенко чи України.

Читайте також:

Коментувати