Політика

Власенко закликав Міщенка відкликати свій законопроект про лікування за кордоном

 Захисники Юлії Тимошенко вважають неприйнятним законопроект депутата Сергія Міщенка, відзначаючи, що той фактично не є законом про лікування екс-прем’єра. Про це сьогодні, 24 жовтня, повідомив один із захисників Тимошенко, екс-депутат Сергій Власенко.

За його словами, законопроект Міщенка не має ніякого відношення ні до євроінтеграції, ні до лікування або звільнення Юлії Тимошенко.

Читайте також:  "Некомпетентно, непрофесійно і безвідповідально": Порошенко розкритикував заяву Зеленського

«Цей закон внесений гідним сином Генпрокурора Пшонки. Він повинен бути відкликаний колишнім депутатом фракції БЮТ, людиною, яка виграла вибори на гаслах про те, що звільнить свій округ для Юлії Тимошенко», – зазначив Сергій Власенко.

Він підкреслив, що те, що робить Міщенко, є профанацією євроінтеграції.

Як зазначив Власенко, у законопроекті Міщенка є стаття, яка стосується зобов’язань держави, що приймає на лікування хворого. При цьому, як стверджує захисник Тимошенко, всі, хто ознайомився з цим документом, переконалися, що прийнявши хворого, та чи інша країна фактично стає учасником політичних репресій.

Читайте також:  Смешко не прийме посад ні від Зеленського, ні від Порошенка

«Це держава зобов’язана створити в клініці філію Качанівської колонії. Ця держава зобов’язана повернути політичного в’язня в Україну та зобов’язана створити тюремні умови в місці знаходження такого хворого», – розповів Сергій Власенко.

Він вважає, що такий законопроект є неприйнятним для будь-якої країни, яка поважає демократичні принципи.

Читайте також:  Полторак окреслив виклики, які стоять перед новим начальником Генштабу ЗСУ Хомчаком

У зв’язку з цим, Власенко закликав Міщенка згадати, що він є колишнім членом БЮТ, і відкликати цей законопроект.

Читайте також:

Коментувати