Без категорії

Збірна Росії у загальнокомандному заліку Всесвітніх ігор бойових мистецтв спустилася на 3 місце

Російська збірна перемістилася з першого місця на третє в загальнокомандному заліку Всесвітніх ігор бойових мистецтв, що проходять в Санкт-Петербурзі. На сьогоднішній момент в активі російських спортсменів 26 медалей: 10 золотих, чотири срібних і 12 бронзових.

На перше місце вирвалися борці з Японії, їм вдалося завоювати 11 золотих, п’ять срібних і чотири бронзові медалі, на другому місці знаходяться французькі спортсмени, у них 11 золотих, чотири срібні медалі та одна бронзова.

Лідери за загальною кількістю нагород – Росія, у якої 26 медалей, Японія – 20 і Франція – 16.

Напередодні, в п’ятий день Всесвітніх ігор бойових мистецтв росіяни виграли п’ять медалей – одну золоту, одну срібну та три бронзові. У французькій боротьбі сават Олексій Сачивко (комба, до 90 кг) виграв "золото", Римма Голубєва (асорт, до 56 кг) – "срібло", Руслан Абдінов (комба, до 65 кг), Георгій Шавдатуашвілі (комба, до 70 кг) та Олександр Сидоркін (комба, до 80 кг ) завоювали "бронзу".