fbpx
Шоу-бізнес

Ріанну вигнали з мечеті за відверту фотосесію

  Популярну співачку Ріанну вигнали з Великої мечеті шейха Заїда в столиці ОАЕ Абу-Дабі за відверту фотосесію. В адміністрації мечеті повідали, що Ріанна увійшла до мечеті через вхід, який не призначений для відвідувачів, і вела себе «недоречно і нешанобливо».

Адміністрація мечеті визнала фотосесію Ріанни надто відвертою. До слова, інцидент, інформація про який з’явилася лише тепер, стався ще минулої суботи.

Ріанна перебувала в Абу-Дабі з концертами. Співачка вирішила в приватному порядку відвідати головну пам’ятку міста – Велику мечеть шейха Заїда. Для візиту мечеті Ріанна вибрала облягаючий чорний комбінезон з капюшоном, який, як каже адміністрація мечеті, «швидше оголював, ніж приховував» фігуру співачки.

У дворі мечеті Ріанна вирішила сфотографуватися, проте пози для фото викликали обурення співробітників, які і зажадали від зірки негайно залишити територію. Також в адміністрації мечеті сказали, що візит Ріанни був приватним, і що вона не просила дозволу на фотосесію, що означає, що вона повинна була вести себе як  звичайний відвідувач.

Реакції самої Ріанни на критику поки не було. Проте співачка, незважаючи на засудження, вже опублікувала в соціальній мережі Instagram фотографію з мечеті.

За матеріалами: РИА Новости

Читайте також: