fbpx
Надзвичайні події та кримінальна хроніка

МЗС України підтвердив спробу суїциду одного з затриманих в Індії українських громадян

У Міністерстві закордонних справ України підтвердили повідомлення про те, що один з українських громадян на кораблі в Індії дійсно мав намір покінчити з собою, заявив речник дипломатичного відомства Євген Перебийніс.

«У нас є попередні дані, що стався інцидент. Але згідно нашою інформацією – це був не капітан корабля. Ми ще з’ясовуємо деталі, тому поки не можемо повідомити подробиці», – зазначив спікер українського МЗС, коментуючи спробу самогубства громадянина України.

Раніше зарубіжні журналісти повідомляли, що капітан судна Seaman Guard Ohio, 60-річний український громадянин Валентин Дудник, який був заарештований разом зі своїм екіпажем в Індії, зробив спробу повіситися у своїй каюті, проте він був помічений співробітником поліції, який покликав на допомогу і допоміг вийняти Валентина Дудника з петлі, повідомляють ЗМІ Індії.

Нагадаємо, екіпажу корабля Seaman Guard Ohio, який був затриманий в територіальних водах Індії, були пред’явлені звинувачення в незаконному зберіганні боєприпасів і зброї, а також у нелегальній купівлі палива.

Зовнішньополітичне відомство України спростувало інформацію про те, що затриманий в Індії корабель Seaman Guard Ohio, на борту якого перебувають громадяни України, перевозив зброю.

Відзначимо, 12 жовтня береговою охороною Індії був затриманий американський корабель Seaman Guard Ohio, на борту якого перебувають троє українських громадян. Індійська берегова охорона отримала дані про те, що на борту корабля може знаходитися зброя, після чого був негайно висланий корабель, який затримав судно і привів його в порт Тутікорін. Відомості про зброю на борту судна підтвердилися.

За матеріалами: korrespondent.net

Читайте також: