КХЛ. ХК «Донбас» програв другий раз поспіль

Підопічні Андрія Назарова сьогодні з рахунком 2:4 програли чеховскому "Витязю". Ця поразка стала другою поспіль для єдиного представника України в Континентальній хокейній лізі. Нагадаємо, що 17 жовтня ХК «Донбас» з рахунком 0:1 програв нижньогородському «Торпедо».

Перший і другий періоди сьогоднішнього поєдинку «Витязь» – «Донбас» завершили з однаковим рахунком 1:1. За донецький клуб відзначилися Кашпар і Дадонов. А в третьому періоді у ворота «Донбасу» влетіли дві шайби, на які, на жаль, хокеїсти з Донецька не змогли відповісти забитими голами.

Сьогодні в КХЛ були зіграні ще кілька поєдинків, а їх результати такі :

"Адмірал" (Владивосток) – "Автомобіліст" (Єкатеринбург) – 2:1 (2:0 , 0:1 , 0:0)

"Амур" (Хабаровськ) – "Югра" (Ханти – Мансійськ) – 4:2 (1:0 , 2:2 , 1:0)

"Сибір" (Новосибірська область) – "Барис" (Астана) – 2:3 (1:0 , 1:2 , 0:1)

"Металург" (Новокузнецьк) – "Авангард" (Омська область) – 4:3 (1:1 , 1:2 , 2:0)

"Ак Барс" (Казань) – "Динамо" (Мінськ) – 5:1 (2:0 , 2:0 , 1:1)

"Торпедо" (Нижній Новгород) – "Спартак" (Москва) – 3:4 (0:0 , 3:1 , 0:2 , 0:1)

"Динамо" (Москва) – "Медвешчак" (Загреб) – 4:3 (0:1 , 1:1 , 3:1).

У матчі "Лев" (Прага) – ЦСКА (Москва) йде другий період. Рахунок у цьому поєдинку в даний момент 1:1.