fbpx
Політика

Опозиція не має наміру вносити на розгляд ВР законопроект, що дозволяє Тимошенко виїхати на лікування за кордон

На даному етапі опозиція не беруть участь в підготовці будь-яких законопроектів, що дозволяють екс-прем’єру Юлії Тимошенко виїхати на лікування за кордон. Представникам парламентської меншості дико чути заяви деяких політиків, у тому числі і президента України про те, що опозиціонерів нібито зовсім не цікавить доля екс-прем’єра. Її майбутнє залежить виключно від волі Віктора Януковича. Таку думку висловив заступник голови фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв.

Читайте також:  Вітренко призначений т.в.о міністра енергетики

«Мені дивно чути, що президент, від якого залежить помилування, амністія і будь-які інші варіанти, пробує перекласти відповідальність на Верховну Раду. Нами всі законодавчі варіанти вичерпані, і фактично все, що може на сьогодні зробити Янукович, – це підписати указ про помилування або указ про амністію», – заявив він.

Також Сергій Соболєв заявив, що всі спроби опозиціонерів вплинути на долю Юлії Тимошенко в законодавчому аспекті в парламенті не були підтримані. У першу чергу, за відповідні ініціативи не голосувала саме «Партія регіонів».

Читайте також:  Нацполіція отримала інформацію щодо можливих замовників убивства Шеремета

Нагадаємо, напередодні президент України Віктор Янукович заявив про готовність підписати закон, який дозволить екс-прем’єру Юлії Тимошенко виїхати на лікування за кордон одразу ж, як тільки він йому надійде після схвалення парламентом.

За матеріалами: РИА Новости

Читайте також: