fbpx
Футбол

«Міліція категорично проти повернення на “Донбас Арену”», – координатор стюардів

Координатор стюардів на «Донбас Арені» Наталія Іваненко розповіла про роботу і ставлення міліції до перспективи повернення на стадіони.

За її словами, переважна більшість конфліктів стюардів з уболівальниками пов’язана з алкоголем. На жаль, зазначає Наталія Іваненко, без алкогольних напоїв зараз не обходиться жоден футбольний матч. Інша поширена причина непорозумінь, які вимагають оперативного втручання стюардів, – це куріння. Координатор стюардів нагадала, що на «Донбас Арені» куріння заборонено повсюдно. Вона запевнила, що з курцями, які «наївно ховаються в туалетних кабінках стадіону», стюарди ведуть «постійну виховну роботу».

Читайте також:  Ліга чемпіонів 2020/2021: «Шахтар» знову програв «Боруссії» М

Відзначимо, що зараз через «розгул вандалізму» на українських стадіонах все частіше чутно вимогу повернути міліцію на трибуни. Наталія Іваненко поділилася думкою про таку перспективу.

«Сама донецька міліція категорично проти. І не тому, що не хоче брати на себе відповідальності», – розповів координатор стюардів.

За її словами, на «Донбас Арені» настільки налагоджена робота стюардів, що будь-які зміни можуть принести результати, які будуть протилежні очікуваним.

«Кажуть же: від добра добра не шукають. Сподіваюся, що ніхто не образиться, якщо я зауважу, що до стюарда з боку вболівальників лояльніше ставлення, ніж до людини у формі. Хоча стюард завжди поруч і напоготові – у підтрибунному просторі, де його ніхто навіть не бачить», – пояснила Іваненко.

Читайте також:  УАФ оскаржить технічну поразку проти Швейцарії в рамках Ліги Націй

Крім того, за словами Іваненко, для стюарда помітна різниця між чемпіонатом України та Лігою чемпіонів. По-перше, заявила координатор стюардів, відвідуваність на Лізі чемпіонів набагато вища, плюс вимоги УЄФА, в основному, пов’язані зі ЗМІ: у стюардів більше клопоту в ложі преси, мікст-зоні, залі для прес-конференцій і зоні для флеш-інтерв’ю.

За матеріалами: ua -football.com

Читайте також: