fbpx
Політика

МЗС РФ вимагає негайно звільнити викрадених в Сирії співробітників Червоного Хреста

МЗС Російської Федерації заявив, що вимагає негайного звільнення співробітників Червоного Хреста, що залишаються в заручниках у сирійських бойовиків.

"У Москві найрішучішим чином засуджують цей зухвалий злочин, вчинений щодо міжнародних представників, хто найчастіше з загрозою для життя надає простим сирійцям реальну гостро необхідну їм допомогу", – зазначили в російському міністерстві.

Як додали в дипломатичному відомстві, Москва закликає всіх тих, хто стоїть за викраденням співробітників міжнародної гуманітарної організації, негайно і без всяких умов звільнити їх. МЗС РФ розраховує на те, що зовнішні сили, що володіють впливом на збройні формування бойовиків в сирійській провінції Ідліб, негайно нададуть на представників опозиції необхідний вплив з метою звільнення заручників.

У МЗС також зазначають, що вітають рішення керівництва МКЧХ "не згортати настільки затребувану в Сирії діяльність Червоного Хреста і продовжити свою гуманітарну місію".

Нагадаємо, 13 жовтня стало відомо, що в провінції Ідліб на північному заході Сирії невідомі озброєні особи  викрали шість співробітників Міжнародного Комітету Червоного Хреста та волонтера Сирійського Арабського Червоного Півмісяця. Наступного дня троє співробітників і одного волонтера МКЧХ було звільнено, проте ще троє залишаються у бойовиків в заручниках.

За матеріалами: ИТАР-ТАСС

Читайте також: