Кубок Кремля. Сергій Стаховський виграв свій матч на турнірі в Москві, а Еліна Світоліна програла Елізе Корне

Сьогодні, 14 жовтня на Кубку Кремля, що проходить в столиці Росії, стартували українські тенісисти Сергій Стаховський та Еліна Світоліна. Зазначимо, що старт у представників України в Москві вийшов різним.

Першою свій поєдинок проти французької тенісистки зіграла Еліна Світоліна. Українка програла Елізе Корне 5-7 і 3-6. А от Сергій Стаховський свої виступи на Кубку Кремля почав вдало. З рахунком 6:4 і 6:3 українцем у двох партіях був обіграний представник Португалії Жоао Соуза, який, відзначимо, на Кубку Кремля був сьомим.

Успішно кваліфікувався в основну сітку московського турніру український тенісист Олександр Недовєсов, який у складному поєдинку зумів виграти у представника Білорусі Єгора Герасимова. Рахунок матчу Недовєсов – Герасимов : 6-4 5-7 7-6.

Нагадаємо, що сьогодні на Кубку Кремля стартує ще одна представниця України – Леся Цуренко, якій належить зіграти з росіянкою Світланою Кузнєцовою.

Олександр Долгополов розпочне свої виступи на Кубку Кремля з другого кола.

Кубок Кремля є престижним тенісним турніром і проводиться в столиці Росії вже  24 – й раз.