fbpx
Політика

Очікуємо від Ірану конкретних дій – МЗС Франції

У МЗС Франції заявили, що чекають з боку Тегерана рішучих і конкретних дій за підсумками чергового зібрання «шістки» міжнародних посередників і представників іранської влади. Зазначимо, що на даній зустрічі обговорюватиметься питання іранської ядерної програми.

 «За результатами даної зустрічі, яка відбудеться в Женеві 15 і 16 жовтня, ми очікуємо від Тегерана конкретних дій в ядерному питанні», – заявив офіційний представник французького міністерства закордонних справ Ромен Надаль.

Читайте також:  Зеленський встановив в Україні нове професійне свято

 Нагадаємо, що раніше стало відомо те, що після майбутньої зустрічі керівництво Ірану збирається провести подібну зустріч вже на рівні міністрів закордонних справ. Саме на цій зустрічі і планується підписати всі можливі домовленості.

 Майбутня ж зустріч «шістки» (Російська Федерація, Сполучені Штати Америки, Франція, Великобританія, Китай і Німеччина) з керівництвом Ірану відбудеться на рівні політичних директорів і віце – міністрів держав. Своєю чергою,  голова іранського дипломатичного відомства сподівається на те, що 16 жовтня вдасться прийняти «дорожню карту».

Читайте також:  Італійський суд виправдав нацгвардійця Марківа

 За матеріалами: РИА Новости

Читайте також: