Народні обранці не підтримали ініціативу свого колеги Павла Розенка, який пропонував внести до низки нормативних актів зміни, внаслідок яких пенсії президента, народних депутатів і звичайних українців в деякій мірі могли б зрівнятися. Як зазначав раніше сам ініціатор такої законодавчої ініціативи, на сьогодні різниця між мінімальними і максимальними пенсіями іноді дуже велика і складає «до 15 разів».
Одним з аргументів на користь ініціативи Павла Розенка називався наступний: законопроект не потребуватиме додаткових дотацій з держбюджету, а навпаки дозволить заощадити кошти державної скарбниці.
Повідомляється, що пропозиція опозиціонера Павла Розенка підтримали лише 198 народних депутатів з 327 зареєстрованих в залі засідань.
Павло Розенко пропонував внести зміни до таких законів України , як "Про Кабінет міністрів України", "Про статус народного депутата України", "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування". Політик пропонував отримувати пенсії народним обранцям, голові держави, а також колишнім членам уряду на загальних підставах, передбачених законом України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування".
За матеріалами: Інтерфакс – Україна, УНН